500 Ativo X3

Czysta natura w Twoich pokojach: Bez podłogi jest prawie tak dobrze, jak z podłogami z naturalnego drewna JOKA. Podłogi z naturalnego drewna JOKA są “domowe” i gwarantują komfort mieszkania bez niepożądanych emisji do powietrza w pomieszczeniu. Dobre powietrze w naszych pomieszczeniach mieszkalnych wyraźnie poprawia samopoczucie i podnosi wartość przestrzeni życiowej. Naturalne drewno dzięki swojej żywej strukturze tworzy ciepło i komfort w każdym pomieszczeniu. Znajdź swoją ulubioną podłogę i wprowadź naturalność do domu.

Wymiary deski:
Szerokość [mm]: 283
Długość [mm]: 2200
Grubość [mm]: 11
Dane logistyczne:
Ilość desek w paczce: 4 szt.
Ilość m² w paczce: 2,49
Ilość m² na palecie: 97,11

Pliki do pobrania

Dekory

AE763 Dąb szczotkowany Unika
AE765 Dąb szczotkowany crystal Unika
AE767 Dąb szczotkowany dusty Unika
AE768 Dąb szczotkowany vulkano Unika
AE063 Dąb szczotkowany Elegance
AE065 Dąb szczotkowany crystal Elegance
AE563 Dąb szczotkowany Villa
AE569 Dąb szczotkowany honig Villa
AE068 Dąb raw geb Elegance
AE582 Dąb Havanna geb Villa

Niezwykła wytrzymałość: ledwo zauważalne ślady

Drewno jest najbardziej nieskazitelnym materiałem natury. Podstawą podłóg z naturalnego drewna Ativo x3 jest królowa drzew: dąb. Kryteriami są nie tylko jego symboliczna trwałość i wytrzymałość, ale także solidność tego drewna. To właśnie te naturalne właściwości tworzą doskonałą podstawę dla długotrwałej podłogi z naturalnego drewna. Staranna obróbka zachowuje je i jeszcze bardziej podkreśla.

Ale jak można udowodnić stabilność podłogi? Jest to często potwierdzane za pomocą procedur testowych. Na przykładzie Ativo x3 można było wykazać w kilku przebiegach z opadającą metalową kulką na różnych podłogach, że w przeciwieństwie do tradycyjnego parkietu, na podłodze z naturalnego drewna JOKA nie było prawie żadnych śladów. Ta drewniana podłoga całkiem spokojnie znosi również inne obciążenia, takie jak np. obciążenia spowodowane wysokimi obcasom.

Odnawialny surowiec

Drewno jest najbardziej oryginalnym materiałem pochodzącym z natury. Podstawą podłóg z naturalnego drewna Ativo x3 jest królowa drzew: dąb. Kryteriami są tu nie tylko symboliczna trwałość i wytrzymałość, ale także solidność tego drewna. To właśnie te naturalne właściwości stanowią doskonałą podstawę dla długotrwałej podłogi z naturalnego drewna, które są zachowane i podkreślone przez staranną obróbkę.

Eco-Institut

Podłogi Ativo x3, wyróżnione etykietą eco-INSTITUT, charakteryzują się niską emisją szkodliwych składników i przyczyniają się do redukcji zanieczyszczeń w domu. Znak ten jest jednym z wiodących międzynarodowych znaków jakości.

Struktura

❶Wykończenie powierzchni NaturaÖl
❷ Warstwa wierzchnia z naturalnego drewna
❸ Warstwa drewna i Wood Powder
❹ Stabilna warstwa rdzeniowa HDF
❺ Podkładka z naturalnego drewna

Podłoga z naturalnego drewna 500 – Ativo x3

Przekonaj się, jak wytrzymała jest naturalna podłoga drewniana JOKA Ativo x3 i co może wytrzymać.

Łatwy i szybki montaż

Oto kilka wskazówek dotyczących montażu podłogi JOKA Ativo X3.