PODŁOGI KOMPOZYTOWE

Naturdesign 633

Podłoga  z kolekcji 633 to płytka mineralna, która dzięki łączeniu na tzw.  klik pozwala na szybki montaż na każdej powierzchni. Doskonale sprawdzi się w przypadku, jeśli zależy nam na szybkim odrestaurowaniu starej posadzki. Jedynym warunkiem w tym przypadku jest równość i stabilność powierzchni.

Dzięki 100% stabilności wymiarowej podłogi mogą być układane w ogrodach zimowych, łazienkach jak również innych pomieszczeniach o zmiennych warunkach klimatycznych. Odporna na ścieranie powłoka Korus pozwala niezanieczyszczenie powierzchni.

Indywidualny projekt: Dzięki technologii druku cyfrowego i zabezpieczającym ścieranie powłokom z dodatkiem korundu, na podłodze możemy zadrukować każdy motyw na indywidualne zamówienie

Nie zawsze musi to być prawdziwe drewno. Kolekcja Natural Design Floors 633 łączy w sobie solidność projektowanej podłogi ze szlachetnym wyglądem, a przy tym jest produktem przyjaznym dla środowiska. Dzięki różnym wzorom w dekorach drewnianych i kamiennych, jak również wysokiej trwałości i dobrej akustyczności podłogi naturalne nadają się do każdego otoczenia – czy to mieszkania czy też wnętrz komercyjnych tj. restauracja, biuro czy usługi.

Wymiary panela:
Szerokość [mm]: 200 / 460
Długość [mm]: 1235 / 920
Grubość [mm]: 7,5
Dane logistyczne:
Ilość desek w paczce: 6 szt. / 4 szt.
Ilość m² w paczce: 1,482 / 1,63
Ilość m² na palecie: 7,41 / 78,24

Pobierz kartę produktu