Shape

HISTORIA FIRMY

Poznaj markę JOKA

W. & L. Jordan GmbH

W. & L. Jordan GmbH jest jednym z wiodących dostawców w sektorze drewna, podłóg i tekstyliów domowych w Europie Środkowej. Jako partner dla rzemiosła to rodzinne przedsiębiorstwo jest reprezentowane w 74 miejscach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Polsce i Holandii. Ponad 1.500 pracowników gwarantuje pierwszorzędną obsługę i bliskość do klienta.

Ponad 100 lat tradycji

Założone w 1919 roku jako lokalny handel drewnem w Kassel, rodzinne przedsiębiorstwo w ciągu trzech pokoleń pod kierownictwem Jörga L. Jordana rozwinęło się w końcu w międzynarodowego dostawcę marki i atrakcyjnego pracodawcę. Dzisiaj jordańska marka JOKA oznacza wysokiej jakości produkty do holistycznej aranżacji wnętrz z bogatą ofertą produktów dla indywidualnych potrzeb rynku mieszkaniowego i komercyjnego.

Kompleksowy asortyment wysokiej jakości

JOKA oferuje kompletny asortyment w zakresie wyposażenia wnętrz – od parkietów, designerskich podłóg i wykładzin po drzwi, tapety i tkaniny do wyposażenia wnętrz. Nasza marka łączy w sobie trwałe i wytrzymałe produkty, dzięki którym można nadać indywidualny charakter i zaprojektować pomieszczenie. Wszystkie produkty wykonane są również z najlepszych materiałów i charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem. Dzięki tym cechom jakościowym i naszej współpracy z rzemieślnikami, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania, produkty JOKA zapewniają długotrwałą wysoką jakość.

Best place to learn

Firma W. & L. Jordan została wyróżniona znakiem jakości BEST PLACE TO LEARN za ponadprzeciętne szkolenia wewnątrzzakładowe, co czyni ją jedną z najlepszych firm szkoleniowych w Niemczech. Od czerwca 2021 r. firma posiada również certyfikat “Zrównoważonej kultury pracy” Federalnego Ministerstwa Pracy i Spraw Socjalnych.