darmowa porada

Do projektu nieruchomości potrzebujesz odpowiedniego partnera handlowego po swojej stronie. Możesz cieszy się gotowym projektem marzeń w zaledwie czterech krokach. Wybierz produkt, prześlij nam projekt swojego lokalu, a my zasugerujemy Ci, które wykończenie podłogi lub pozostałych naszych produktów będzie najlepszym rozwiązaniem w twoim wnętrzu!

Skontaktuj się z naszymi konsultantami JOKA 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz i uzyskaj odpowiedź w ciągu następnych 48 godzin – i zacznij działać!

krok 1

Na naszej stronie pokazujemy pełną gamę produktów JOKA. Po jakiej podłodze chcesz chodzić w przyszłości? Naturalna deska z litego drewna, ciepłe podłogi z korka, parkiet, elegancki laminat, przytulny dywan, oryginalna podłoga z naturalnego drewna czy solidna designerska podłoga? A może potrzebujesz zmiany scenerii? Nasi specjaliści dobiorą dla ciebie również tapety, okładziny ścienne i dywany!

krok 2

Nasze podłogi są dostępne w różnych wariantach, wzorach, rodzajach drewna i dla różnych obszarów zastosowania. Teraz możesz jeszcze bardziej zawęzić wybór, aby znaleźć optymalną podłogę dla swoich wymagań.

krok 3

Po znalezieniu poszukiwanego produktu  możesz bezpośrednio „poprosić o wycenę” i dobór wykończenia. Dodatkowo w cenie produktu możemy przygotować dla ciebie indywidualny moodboard z doborem materiałów i kolorów, które najlepiej będą współgrać z naszym produktem!

Napisz do nas

info@joka-polska.pl