współpraca

dla architekta

Podjęcie współpracy i dołączenie do programu partnerskiego JOKA , jest dla architekta szansą na otrzymanie wysokiej jakości produktów, idealnie dobranych do planowanej inwestycji. Program lojalnościowy wiąże się z korzystnymi rabatami na produkty z oferty naszego sklepu. Stale współpracujemy z naszymi partnerami, przeprowadzamy szkolenia dla architektów wnętrz, doradzamy pod kątem technicznego zastosowania poszczególnych produktów. Poszukujesz dobrej jakości tekstur do swoich projektów? A może chcesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów? Sprawdź, jakie korzyści przygotowaliśmy dla Architektów.

Stałe rabaty

Wykonujemy mnóstwo niestandardowych zleceń, które owocują nowymi doświadczeniami. Program lojalnościowy dla architektów wiąże się z korzystnymi rabatami na produkty z oferty naszego sklepu.

Próbki materiałów

Barwa, rysunek słojów, dotyk – atuty naszych produktów najlepiej zaprezentujesz Klientowi pokazując mu próbnik, dlatego umożliwiamy wypożyczenie wzorników z naszego sklepu. To z pewnością ułatwi wybór idealnego produktu do Twojego projektu.

Cykliczne szkolenia

Przeprowadzamy szkolenia dla architektów wnętrz, doradzamy pod kątem technicznego zastosowania poszczególnych produktów

Zapewniamy certyfikaty

Pomożemy potwierdzić, że Twój projekt czy oferta spełnia wszelkie wymagane oraz kryteria formalne i funkcjonalne. Dostarczymy niezbędne dokumenty i certyfikaty potwierdzające parametry techniczne oraz bezpieczeństwo stosowania naszych podłóg.

Wsparcie specjalistów

Nasi eksperci pomogą w wyborze podłóg idealnie dopasowanych do potrzeb użytkowników. Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o naszych produktach i wspólnie wybierzemy ten, który najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie.

Dostarczanie materiałów informacyjnych i reklamowych

Zapisując się do naszego newslettera jako pierwszy otrzymujesz informację o najnowszych produktach i akcjach promocyjnych.

Napisz do nas

W celu otrzymania szczegółów nawiązania współpracy z projektantami wnętrz, prosimy o kontakt.
Chętnie pomożemy i przedstawimy szczegóły programu partnerskiego!

Natalia Kamińska
Telefon: (+48) 500 027 065
Mail: info@joka-polska.pl